Módní koutek, Animefest 2024

Animefest je největší festival tradiční i populární japonské kultury v České republice již od roku 2004. Další ročník se koná od 24. do 26. května 2024 na brněnském výstavišti. Naši návštěvníci mají široký okruh zájmů, od anime a mangy, komiksů, filmů a televizních seriálů, po hry a cosplay.

stánky stánky

V roce 2023 byla celková návštěvnost Animefest 29 000 návštěvníků (11500 unikátních návštěvníků). Animefest je tak skvělá příležitost k prodeji vašich produktů.

Co je Módní koutek?

Módní koutek je místo, kde se shromažďují fanoušci rozmanitých módních i hudebních subkultur jako Visual Kei, Lolita, Gothic, Victorian fashion nebo Steampunk. Krom tematických přednášek a workshopů je zde i další doprovodný program včetně prodejců různých indie značek z Česka i zahraničí. U stánků s ručně vyráběnými produkty můžete zakoupit různé šperky, módní doplňky, atd. vše s tématikou anime, Japonska, kawaii či lolita módy.

Co je dobré vědět?

Jak se mohu přihlásit?

Kapacita pro Módní koutek je limitována, tvůrci proto budou vybíráni především na základě kvality. Poplatek za jeden stůl v Módním koutku činí 3824 Kč (152 €) (s DPH), 3160 Kč (126 Eur) bez DPH. Místo u stánku v sobě zahrnuje zároveň jednu vstupenku na akci pro prodejce, který o stůl zažádal.
Registrací vašeho stánku se zavazujete dodržovat pravidla Animefestu a prodeje. Porušení těchto pravidel může vést až k uzavření stánku a to bez nároku na vrácení poplatku za pronájem nebo jakoukoliv jinou finanční kompenzaci.

Pokud máte zájem o větší plochu pro stánek, zaregistrujte se prosím jako prodejní stánek a poté nás kontaktujte ohledně umístění v módním koutku na fashion@animefest.cz.

Obchodní podmínky

Přihlášky zasílejte do 15. 3. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně módního koutku, neváhejte nám napsat na fashion@animefest.cz.

Přihlášky uzavřeny

Pořadatel: Brněnští otaku, z. s.
Příkop 843/4, Zábrdovice, 602 00 Brno
IČO: 22736051
DIČ: CZ22736051