Artist Alley, Animefest 2024

Animefest je největší festival tradiční i populární japonské kultury v České republice již od roku 2004. Další ročník se koná od 24. do 26. května 2024 na brněnském výstavišti. Naši návštěvníci mají široký okruh zájmů, od anime a mangy, komiksů, filmů a televizních seriálů, po hry a cosplay.

stánky stánky

V roce 2023 byla celková návštěvnost Animefest 29 000 návštěvníků (11500 unikátních návštěvníků). Animefest je tak skvělá příležitost k prodeji vašich produktů.

Co je Artist Alley?

Artist Alley je místo vyhrazené pro prezentaci kreslířů a prodejních stánků s originálním ručně vyráběným zbožím. Účastníci Artist Alley získávají možnost kreslit přímo na festivalu, setkat se se svými fanoušky a načerpat nové a cenné zkušenosti. Pro každého tvůrce je přichystaný vybavený stánek, na němž se může setkat s návštěvníky a kromě kreseb prodávat i plakáty, placky či jiné produkty své tvorby. U stánků s ručně vyráběnými produkty můžete zakoupit různé šperky, módní doplňky, polštáře, plyšáky, hrníčky, trička, atd. vše s tématikou anime, Japonska, kawaii či lolita módy.

Co je dobré vědět?

Jak se mohu přihlásit?

Kapacita pro Artist Alley je limitována, tvůrci proto budou vybíráni především na základě kvality. Poplatek za jeden stůl v Artist Alley činí 3824 Kč (152 €) (s DPH), 3160 Kč (126 Eur) bez DPH. Místo u stánku v sobě zahrnuje zároveň jednu vstupenku na akci pro tvůrce, který o stůl zažádal.
Registrací vašeho stánku se zavazujete dodržovat pravidla Animefestu a prodeje. Porušení těchto pravidel může vést až k uzavření stánku a to bez nároku na vrácení poplatku za pronájem nebo jakoukoliv jinou finanční kompenzaci.

Obchodní podmínky

Přihlášky zasílejte do 29. 2. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně Artist Alley, neváhejte nám napsat na alley@animefest.cz

Příjem přihlášek ukončen

Pořadatel: Brněnští otaku, z. s.
Příkop 843/4, Zábrdovice, 602 00 Brno
IČO: 22736051
DIČ: CZ22736051