Prodejní stánky, Animefest 2023

Animefest je největší festival tradiční i populární japonské kultury v České republice již od roku 2004. Další ročník se koná od 5. do 7. května 2023 na brněnském výstavišti. Naši návštěvníci mají široký okruh zájmů, od anime a mangy, komiksů, filmů a televizních seriálů, po hry a cosplay.

V roce 2022 byla celková návštěvnost Animefest 20 000 návštěvníků (8500 unikátních návštěvníků). Animefest je tak skvělá příležitost k prodeji vašich produktů. Právě přijímáme přihlášky prodejních stánků – do 31. března.

Prodejní stánky budou umístěny v hale pavilonu E, který slouží jako hlavní vstup a obsahuje velkou část programu. Přímo v hale se stánky bude programové pódium.

Podmínky pro všechna prodejní místa:

Každý stánek má k dispozici:

Standardní prodejní jednotka je plocha 3 x 3 m, nelze rozdělovat.

Můžete požádat o rohové umístění stánku. Příplatek 1000 Kč (bez DPH), 1210 Kč (s DPH). Omezený počet, dostupnost potvrdíme po přihlášení individuálně.

Pro menší stánky je možnost omezeného počtu menších prodejních jednotek. Rozměr 2,5 x 1,8 m (s umístěním u sloupu), celková plocha 4,5 m2. Dostupnost potvrdíme po přihlášení individuálně.

Pro lepší viditelnost si můžete zvolit prémiového umístění uprostřed haly s plochou podle požadavků. Rozměry plochy si volíte, minimálně 10 m2. Cena 1400 Kč/m2 (bez DPH), 1694 Kč/m2 (s DPH). Omezená plocha, dostupnost a možné rozměry potvrdíme po přihlášení.

Dostupný nábytek: stůl 1,2 x 0,6 m 300 Kč, židle 200 Kč

Před odesláním přihlášky svého prodejního stánku, berte na vědomí, že Animefest je silně proti falešnému zboží a spolupracuje se skupinou Fake Is Sad, která je zaměřena na kontrolu falešného zboží. Produkty s kradenými designy nebo neznámého původu nebude možné na Animefestu prodávat.
Prodej "mystery boxů" a podobných je možný jen po předchozím schválení, všechny produkty v boxu musí splňovat podmínku legálního původu. Před registrací nám prosím pošlete e-mail s fotkami nebo referencemi z jiných akcí.
Zákaz prodeje a využití obrazů vygenerovaných pomocí AI nástrojů.

Obchodní podmínky

Máte jakékoliv dotazy? Kontaktujte přímo vedoucího prodejních stánků pomocí e-mailu vendors@animefest.cz.

Přihlášky jsou uzavřeny.