Artist Alley, Animefest 2023

Animefest je největší festival tradiční i populární japonské kultury v České republice již od roku 2004. Další ročník se koná od 5. do 7. května 2023 na brněnském výstavišti. Naši návštěvníci mají široký okruh zájmů, od anime a mangy, komiksů, filmů a televizních seriálů, po hry a cosplay.

S více než 8500 unikátními návštěvníky v roce 2022 je Animefest skvělá příležitost k prodeji vašich produktů.

Co je Artist Alley?

Artist Alley je místo vyhrazené pro prezentaci kreslířů a prodejních stánků s originálním ručně vyráběným zbožím. Účastníci Artist Alley získávají možnost kreslit přímo na festivalu, setkat se se svými fanoušky a načerpat nové a cenné zkušenosti. Pro každého tvůrce je přichystaný vybavený stánek, na němž se může setkat s návštěvníky a kromě kreseb prodávat i plakáty, placky či jiné produkty své tvorby. U stánků s ručně vyráběnými produkty můžete zakoupit různé šperky, módní doplňky, polštáře, plyšáky, hrníčky, trička, atd. vše s tématikou anime, Japonska, kawaii či lolita módy.

Co je dobré vědět?

Jak se mohu přihlásit?

Kapacita pro Artist Alley je limitována, tvůrci proto budou vybíráni především na základě kvality. Poplatek za jeden stůl v Artist Alley činí 3582 Kč (~144 €) (s DPH), 2960 Kč (~120 Eur) bez DPH. Místo u stánku v sobě zahrnuje zároveň jednu vstupenku na akci pro tvůrce, který o stůl zažádal.
Registrací vašeho stánku se zavazujete dodržovat pravidla Animefestu a prodeje. Porušení těchto pravidel může vést až k uzavření stánku a to bez nároku na vrácení poplatku za pronájem nebo jakoukoliv jinou finanční kompenzaci.

Obchodní podmínky

Přihlášky zasílejte do 17. 3. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně Artist Alley, neváhejte nám napsat na alley@animefest.cz