Módní koutek, Animefest 2023

Animefest je největší festival tradiční i populární japonské kultury v České republice již od roku 2004. Další ročník se koná od 5. do 7. května 2023 na brněnském výstavišti. Naši návštěvníci mají široký okruh zájmů, od anime a mangy, komiksů, filmů a televizních seriálů, po hry a cosplay.

S více než 8500 unikátními návštěvníky v roce 2022 je Animefest skvělá příležitost k prodeji vašich produktů.

Co je Módní koutek?

Módní koutek je místo, kde se shromažďují fanoušci rozmanitých módních i hudebních subkultur jako Visual Kei, Lolita, Gothic, Victorian fashion nebo Steampunk. Krom tematických přednášek a workshopů je zde i další doprovodný program včetně prodejců různých indie značek z Česka i zahraničí. U stánků s ručně vyráběnými produkty můžete zakoupit různé šperky, módní doplňky, atd. vše s tématikou anime, Japonska, kawaii či lolita módy.

Co je dobré vědět?

Jak se mohu přihlásit?

Kapacita pro Módní koutek je limitována, prodejci proto budou vybíráni především na základě kvality. Poplatek za jeden stůl v Módním koutku činí 3582 Kč (~144 €) (s DPH), 2960 Kč (~120 Eur) bez DPH. Místo u stánku v sobě zahrnuje zároveň jednu vstupenku na akci pro prodejce, který o stůl zažádal.
Registrací vašeho stánku se zavazujete dodržovat pravidla Animefestu a prodeje. Porušení těchto pravidel může vést až k uzavření stánku a to bez nároku na vrácení poplatku za pronájem nebo jakoukoliv jinou finanční kompenzaci.

Obchodní podmínky

Přihlášky zasílejte do 3. 4. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně Módníhou koutku, neváhejte nám napsat na fashion@animefest.cz